Tvořivá síla myšlení – Martin Pošta | Každý z nás jsme na své životní cestě, která směřuje k osobnímu životnímu naplnění. Posláním mé práce je pomoci vám objevit zdroj štěstí, který se nachází uvnitř každého z nás, a tak ze sebe tvořit vědomé, ničím neomezené lidské bytosti.

Ceník

JEDNOTLIVÁ SEZENÍ

Při jednotlivých sezení se zaměříme na téma, které má klient potřebu řešit. Sezení je dvouhodinové. Během těchto dvou hodin je možné si uvědomit, kde se klient nachází a kde by chtěl být. Podívá se na téma z jiných úhlů pohledu, urovná si myšlenky, najde nejlepší způsoby řešení. Nastaví si akce, které ho dovedou k cíli.

Osobní setkání

1500 Kč

Po skype, nebo telefonu

1000 Kč

KOUČOVACÍ SÉRIE

Koučovací sérií je myšleno 6 – 8 – 12 sezení. Platí se vždy min. 4 sezení dopředu. Na prvním placeném sezení nastavíme cíle. Na druhém sezení vytvoříme strategie, jak cílů dosáhnout. Třetí a další sezení nám slouží k akcím, které nás dovedou k dosažení cílů a změně návyků.

ZAMĚŘENÍ NA CÍLE V OSOBNÍM ŽIVOTĚ

Sezení je dvouhodinové. Takže cena je 750Kč/hod, nebo 500Kč/hod. Koučovací série je výhodná k nastavení vašich cílů, vytvoření strategie, jak cílů dosáhnout, změně návyků, uvědomění si sám sebe a vztahu k sobě.

Osobní setkání

1500 Kč

Po skype, nebo telefonu

1000 Kč

PODNIKATELSKÝ A FIREMNÍ KOUČINK

Jde o koučink, který se týká vaší profese, díky kterému se vám podaří profesně růst a zlepšit vaše finance. Tento koučink je zaměřený zejména na manažery a podnikatele. Sezení je dvouhodinové. Takže cena je 1.500Kč/hod, nebo 1.250/hod. Tento koučink je výhodný, pokud se chcete kariérně posunout, nebo zlepšit své podnikání. Zaměříme se na motivaci vaší i vašich zaměstanců, prezentaci, komunikaci, plánování času, strategie, vedení lidí a další.

Osobní setkání

3000 Kč

Po skype, nebo telefonu

2500 Kč

KOUČINK PRO TOP ŘEDITELE

Jde o koučink pro ředitele na nejrůznějších úrovních. Sezení je dvouhodinové. Takže cena je 2.500Kč/hod, nebo 2.000Kč/hod. Při tomto typu koučinku se zaměříme na motivaci vaší i vašich podřízených, prezentaci, komunikaci, plánování času, strategie, vedení lidí, uvědomění si firemních hodnot a další.

Osobní setkání

5000 Kč

Po skype, nebo telefonu

4000 Kč

BONUS

Délka sezení je, na rozíl od jiných koučů, dvouhodinová. Proto udávám cenu za sezení, nikoli za hodinu.

V ceně je možnost si zavolat i v době mezi sezeními, kdy klientovi padá energie a vrací se ke starým vzorcům chování.

Nejlepší investicí v životě, je investice do sebe. Pokud budete naplnění a šťastní vy, bude šťastné i vaše okolí.

DÁRKOVÝ VOUCHER

Tento dárkový voucher si můžete stáhnout, vytisknout a darovat ho svým blízkým, kamarádům i známým. Myslím, že můžete mít zdarma velmi kvalitní a hodnotný dárek.
Dárkový voucher

Ceny jsou orientační, je možné dohodnout cenu individuálně, využijte této nabídky. Koučování je možné odečíst z daní, jako sebevzdělání.

Pokud na sobě neuvidíte žádné výsledky, garantuji Vám 100% vrácení vašich peněz.