Tvořivá síla myšlení – Martin Pošta | Každý z nás jsme na své životní cestě, která směřuje k osobnímu životnímu naplnění. Posláním mé práce je pomoci vám objevit zdroj štěstí, který se nachází uvnitř každého z nás, a tak ze sebe tvořit vědomé, ničím neomezené lidské bytosti.

Reference klientů

Ve svém životě jsem za poslední tři roky udělal velmi zásadní změny. Nastudoval jsem celosvětově uznávaný koučovací systém Results Coaching System a složil velmi zásadní zkoušku ICF (mezinárodní federace koučů).

Nabízím vám možnost změny ve vašem životě, co se týká vztahů, práce, peněz, podnikání, vedení lidí i prevence zdraví. Je jen na vás, ve které oblasti máte nedostatky a ve které se chcete posunout. Nabízím vám jen to, čím jsem si prošel sám a po té vše nastudoval. Posuňte se ve svém životě. Nebojte se změn. Změna vás posune k radostnému životu.

Vyhrát může jen ten, kdo najde odvahu. Kdo vystoupí z komfortní zóny. Kdo je ochoten investovat do svého osobního rozvoje. Stanete se zajímavými pro okolí. Budete inspirací pro druhé. Budete žít svůj život.