Tvořivá síla myšlení – Martin Pošta | Každý z nás jsme na své životní cestě, která směřuje k osobnímu životnímu naplnění. Posláním mé práce je pomoci vám objevit zdroj štěstí, který se nachází uvnitř každého z nás, a tak ze sebe tvořit vědomé, ničím neomezené lidské bytosti.

TRANSFORMACE MYŠLENÍ JAKO ZÁBAVA

Pokud jste opravdu odhodlaní nastoupit cestu změny k dosažení svých cílů, rád vám osobně pomohu. (Doporučuji vám si přečíst i záložku, co je to koučink. Budete tak mít lepší možnost pochopit, jak vám může být koučink prospěšný.)

Cesta za Vašimi cíli by měla být zábava. Měla by to být hra, nikoli vzorec MUSÍM něco změnit, ale MOHU. Myšlenka na MUSÍM každého z nás přivede do křeče a stresu. Nabízím idividuální koučink zaměřený především, ale ne jen , na oblasti níže popsané:

Máte jiné téma k řešení? Napište mi a popovídáme si o něm. :)

První sezení je ukázkové, taková ochutnávka koučinku, která je vždy zdarma, až pak se sami rozhodnete, jestli chcete koučinku využít pro zlepšení své životní situace. Toto sezení Vás bude stát jen Váš čas a na vlastní kůži poznáte, co to koučink je.

HLEDÁNÍ A NALEZENÍ SMYSLU ŽIVOTA

Každý má v životě své místo. Víte PROČ jste na tomto světě? Co je to, co váš život naplní?

Váš smysl života budeme společně hledat a věřte, že ho najdete, protože každý má PROČ svůj život žít, jen jste se mohli ztratit.

NASTAVIT SI ŽIVOTNÍ CÍLE

Dokud nevíte kam směřujete, nemáte životní cíle. Nemůžete tedy své cíle naplňovat. Je tedy nemožné žít naplněný život.

Životní cíle by vždy měly korespondovat s vaším smyslem života.

ROZVOJ SEBEDŮVĚRY

Uvědomění si svých silných i slabých stránek. Jak můžete své silné stránky posílit a slabé rozvíjet?

SEBEOVLÁDÁNÍ

Nejdůležitějším vztahem ve vašem životě je vztah, který máte sami k sobě.

ZLEPŠENÍ FINANČNÍ SITUACE

Peníze jsou energie, je důležité si k penězům vytvořit vztah. Je výborné, když si dokážete vaše finance plánovat. Je výborné se věnovat finanční gramotnosti.

  • Víte jaké peníze chcete mít ve svém důchodu?
  • Víte kolik peněz chcete investovat do vzdělání vašich dětí?
  • Víte jak budete financovat své bydlení?
  • Víte jak financovat váš volný čas, především dovolenou?
  • Máte jasno, jakým způsobem své peníze investovat, aby se vám rozmnožovaly v čase, ve kterém potřebujete?

Peníze je třeba neutrácet, ale každou korunu investovat, třeba i do relaxace, nebo dobrého pocitu.

VYTVÁŘENÍ NOVÝCH NÁVYKŮ A ZBAVOVÁNÍ SE ZLOZVYKŮ

Pokud se nám nedaří být v bodě, kde bychom chtěli být, je to většinou díky tomu, že nemáme vytvořené potřebné návyky, jako například plánování času. Naopak naše zlozvyky nás na té cestě brzdí. Máme také zažité programy typu: Nejsem dost dobrý. Už je pozdě. Za mou nešťatstnou situaci může mé okolí (rodiče, partner, stát, politika, osud, peníze…). Začnu až… a další…

SEBEVĚDOMÁ KOMUNIKACE

Komunikace je velmi důležitý nástroj k úspěchu jak v osobním životě, tak ve vaší profesi. Za každou vyslovenou myšlenkou se skrývá pocit. Je výborné, když je výsledek komunikace win -win a to i v případě, že se svým partnerem v komunikaci nesouhlasíme.

ZMĚNA ZAMĚSTNÁNÍ

Nová cesta, nová energie, nový začátek. Na bod nula se můžeme dívat jako na bod selhání, nebo jako na výbornou startovací čáru.

ZLEPŠENÍ VZTAHŮ S KOLEGY NA PRACOVIŠTI

Pokud nemáte dobré vztahy se svými nadřízenými, podřízenými, nebo kolegy je velmi obtížné být ve své práci s radostí a být efektivní.

VYROVNÁNÍ SE S OSOBNÍ ŽIVOTNÍ ZMĚNOU

Rozvod, rozchod. Pomohu Vám si uvědomit sami sebe, Vaší jedinečnost a vyjímečnost. Výrok nikdo není dokonalý vyřkla oběť okolností, aby omluvila své nedostatky. Pravdou je, že každý jsme dokonalí takoví jací jsme.

ZVÝŠENÍ SVÉ PRACOVNÍ VÝKONNOSTI

Kariérní koučink. Vaše práce by měla být zábava. Pak budete vydělávat peníze a nebudete MUSET pracovat. Co můžete udělat pro svůj kariérní postup?

ROVNOVÁHA MEZI PRACÍ A SOUKROMÍM

Jak si umíte plánovat čas? Máte čas pro svou práci, pro své blízké i sami pro sebe?

ZLEPŠENÍ VZTAHŮ V OSOBNÍM ŽIVOTĚ

Není nic horšího, než nevycházet se svými blízkými. I tady nalezneme cestu, jak vztahy v osobním životě zlepšit.

SYNDROM VYHOŘENÍ

Dosáhli jste svého úspěchu např. v podnikání, nebo v jiném oboru, ale začali jste stagnovat, nebo se Vám dokonce přestalo dařit?

ZLEPŠENÍ SVÉ FYZICKÉ KONDICE

Upevnění zdraví. Veškeré nemoci vznikají ze stresů, ze strachu z nejistoty, z nepřijemných životních situací i z návyku stravování. Je důležité jim předcházet.